Świadectwo charakterystyki energetycznej cena

Często zadawane pytania dotyczące ceny świadectwa  charakterystyki energetycznej:

Kim jesteśmy?

Biuro projektowo – usługowe Furgaz, zostało stworzone z myślą o tym, by pomóc ludziom w ich codziennym życiu. Naszym celem jest poprawa jakości życia ludzi w zakresie oszczędzania energii i zmniejszania kosztów eksploatacyjnych budynków w obecnych czasach, kiedy ceny energii rosną, a zasoby są ograniczone.

Pracujemy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby wpłynąć na bardziej ekologiczny świat, poprzez dostarczanie świadectw charakterystyki energetycznej, które ukazują gotowe rozwiązania zmniejszające zapotrzebowanie na energię w twoim domu. W naszej pracy używamy najnowocześniejszych oprogramowań oraz narzędzi, aby zapewnić najszybsze i najbardziej rzetelne informacje wpływające na poprawę energetyczną wszystkich budynków, bez najmniejszego wyjątku. Staramy się wykonywać naszą pracę w jak najlepszy sposób, aby zapewnić ludziom optymalne rozwiązania i korzyści. Dzięki naszym rozwiązaniom i usługom, ludzie mogą oszczędzać energię i pieniądze, dzięki czemu życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Pracujemy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby wpłynąć na bardziej ekologiczny świat. Wykwalifikowany zespół ekspertów wspiera klientów, aby zapewnić im najlepsze usługi. Poprzez naszą wiedzę i ciężką pracę staramy się wywierać trwały wpływ na otaczające nas środowisko oraz walczyć o „zieleńszą” przyszłość. Wierzymy, że efektywność energetyczna i zrównoważony rozwój to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także tworzenie lepszej przyszłości.

Korzystając z naszych usług, możesz zmniejszyć swoje rachunki, zrobić coś dla środowiska i przejąć kontrolę nad swoimi zasobami. Dołącz do nas i zmień swoje życie na lepsze!

Ile trwa realizacja?

Realizacja do 3 dni roboczych, zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Co dokładnie obejmuje podana cena świadectwa charakterystyki energetycznej?

Wyżej wymienione ceny obejmują :

– analizę wypełnionego formularza oraz przesłanych materiałów potrzebnych do stworzenia charakterystyki energetycznej

– wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej

– przesłanie wykonanego świadectwa do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków prowadzonego przez Ministra Rozwoju i Technologii

– przesłanie wykonanego świadectwa do zamawiającego na adres e-mail podany w formularzu wraz z potwierdzeniem zarejestrowania świadectwa w Państwowym Rejestrze.

Jak uzyskać świadectwo charkaterystyki energetycznej online?

1. Wypełnij dokładnie formularz online i prześlij.

2. Opłać zamówienie.

3. Oczekuj realizacji zamówienia, postaramy się zrealizować Twoje zamówienie w 48 h.

Kto powinien uzyskać świadectwo charakterystyki energetycznej?
• obowiązkowe świadectwo energetyczne dla inwestorów indywidualnych. Kopia świadectwa będzie musiała być dołączona do zawiadomienia o ukończeniu budowy lub wniosku o pozwolenie na użytkowanie.
• obowiązkowe świadectwo energetyczne dla budynków wybudowanych przed 2009 rokiem – jeśli budynek taki przejdzie modernizację, konieczne będzie uzyskanie świadectwa.
• budynek bądź mieszkanie zbywane jest na podstawie umowy sprzedaży
• budynek bądź mieszkanie zbywane jest na podstawie umowy sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu
• budynek bądź mieszkanie będzie wynajmowane
Czym zajmujemy się poza świadectwami charakterystyki energetycznej?

Dotychczas główną domeną Naszej działalności jest kompleksowe projektowanie i wykonawstwo gazociągów.